^Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zespół Allegro

Program Erasmus+

Zielona Pracownia

Program "Laboratoria Przyszłości"

z2W ubiegły piątek i sobotę członkowie Szkolnego Koła Caritas w ramach ogólnopolskiej akcji Tak Pomagam uczestniczyli w zbiórce żywności. Dzięki miłosierdziu klientów sklepu GS ,,S Ch" w Ochabach zebraliśmy 331 kg artykułów żywnościowych, które w przyszłym tygodniu zostaną ofiarowane potrzebującym rodzinom mieszkającym w Ochabach. Było to możliwe także dzięki zapałowi wolontariuszy i ich opiekunów.

A oto wszyscy zaangażowani: Zuzanna Franek, Milena Dragan, Weronika Sabiniok, Oliwia Parchańska, Julia Dzianach, Radosław Staniek, Justyna Pasterny, Dawid Janik, Paweł Bartłomiejczyk Sandra Sutor, Magdalena Staniek, Monika Sawczuk, Julia Kóska, Martyna Dzianach, Oliwia Kuśka. Pragnę wyrazić wdzięczność paniom: Lucynie Bocek, Elżbiecie Labzik, Małgorzcie Wowry, Marzenie Welet, Magdalenie Balickiej, Beacie Sawczuk, Bożenie Górny za opiekę nad ochotnikami. Dziękujemy pani Krystynie Stafiej – kierowniczce sklepu za wyrażenie zgody na przeprowadzenie zbiórki i wszystkim paniom pracującym w tymże sklepie za serdeczność. W ten sposób wspólnymi siłami zrobiliśmy coś dobrego dla bliźnich.

Opiekun Szkolnego Koła Caritas

Podsumowanie ak...
Podsumowanie akcji Podsumowanie akcji
Podsumowanie ak...
Podsumowanie akcji Podsumowanie akcji

Laboratoria Przyszłości
Program "Erasmus+"
Zielona Pracownia