^Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zespół Allegro

Program Erasmus+

Zielona Pracownia

Program "Laboratoria Przyszłości"

IMG 20181207 125250Dla naszej szkolnej społeczności była to pracowita sobota. Dokładnie już w piątek uczennice klasy VIIIa – Monika, Ewelina, Julia i Sonia oraz pani Angelika Zając pieczołowicie segregowały i pakowały produkty ofiarowane na ,,Szlachetną Paczkę". W sobotę pięknie zapakowane artykuły spożywcze, środki czystości, ręczniki, bieżniki świąteczne i upominki osobiste załadowaliśmy do samochodu i udaliśmy się najpierw do Cieszyna.

Po zarejestrowaniu w sztabie ,,Szlachetnej Paczki" wraz z liderką rejonu panią Karoliną pojechaliśmy do pani Anny i jej syna pana Leszka. Ich sytuację rodzinną oraz materialną przedstawiliśmy w opisie rodziny wybranej do pomocy. Tuż przed naszym przyjazdem, przy małym drewnianym domku pojawiły się 2 tony węgla, zakupione za zebrane wśród nas pieniądze. Dostawa była ,,gratis". Do węgla potrzebne jest drewno a ono zostało podarowane przez pana Arkadiusza Stańka. Dzięki otwartości serc sprawiliśmy radość pani Annie i jej synowi. Ze łzami w oczach dziękowali za okazaną pomoc i serdeczność. Cieszyli się ze spotkania , rozmowy i możliwości podzielenia się swoimi wspomnieniami. Zapewnili nas o modlitwie za wszystkich darczyńców naszej szkoły i życzyli błogosławieństwa Bożego oraz radosnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.

W imieniu pani Anny i pana Leszka dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do ich obdarowania. Szczególne podziękowanie składam na ręce państwa Doroty i Arkadiusza Staniek za poświęcony czas i nieodpłatne użyczenie samochodu do przetransportowania darów.

                                                                                                                                             Koordynator akcji

                                                                                                                                             Barbara Labak

Szlachetna Pacz...
Szlachetna Paczka Szlachetna Paczka
Szlachetna Pacz...
Szlachetna Paczka Szlachetna Paczka
Szlachetna Pacz...
Szlachetna Paczka Szlachetna Paczka
Szlachetna Pacz...
Szlachetna Paczka Szlachetna Paczka
Szlachetna Pacz...
Szlachetna Paczka Szlachetna Paczka
Szlachetna Pacz...
Szlachetna Paczka Szlachetna Paczka
Szlachetna Pacz...
Szlachetna Paczka Szlachetna Paczka
Szlachetna Pacz...
Szlachetna Paczka Szlachetna Paczka

Laboratoria Przyszłości
Program "Erasmus+"
Zielona Pracownia