^Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zespół Allegro

Program Erasmus+

Zielona Pracownia

Program "Laboratoria Przyszłości"

zdj1Nasze Szkolne Koło Caritas po raz trzeci uczestniczyło w zbiórce żywności w ramach akcji TAK POMAGAM. Dzięki ofiarności klientów Sklepu GS SCH w Ochabach zebraliśmy 254 kg żywności, która została ofiarowana rodzinom  mieszkającym w Ochabach. Jako opiekunka SKC pragnę złożyć serdeczne podziękowania: pani Krystynie Stafiej – kierowniczce sklepu za wyrażenie zgody na przeprowadzenie zbiórki oraz paniom pracującym w sklepie za życzliwość okazaną wolontariuszom, a byli to: Zuzanna Franek, Julia Dzianach, Martyna Dzianach, Maria Welet, Magdalena Staniek, Ada Zahraj, Amadeusz Heller, Mateusz Szymala, Aleksandra Kubaczka, Wioleta Kuczera, Maja Karosek, Aneta Kopeć, Patrycja Kisiała, Katarzyna Fajkier,  Milena Dragan.

Dziękuję także opiekunom: pani Małgorzacie Wowry, pani Marzenie Welet, pani Beacie Sawczuk, pani Bożenie Górny, panu Mirosławowi Fryczowi, pani Elżbiecie Labzik, pani Magdalenie Szymali. Dziękuję także diakonowi Sławkowi i młodzieży za posegregowanie i przygotowanie paczek.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Barbara Labak

Laboratoria Przyszłości
Program "Erasmus+"
Zielona Pracownia