F791HNSo 400x400Ruszamy ze zbiórką darów i pieniążków na akcję Szlachetna Paczka!

W tym roku chcemy pomóc Pani Irence (l.59) i Panu Józefowi (l.65). To kochające się i zgodne małżeństwo. Niestety Pan Józef miał krwiaka mózgu, zmagał się z zawałem i zapaleniem opon mózgowych... Pani Irena uczyła męża na nowo podstawowych czynności takich jak chodzenie. Aktualnie rodzina utrzymuje się z renty Pana Józefa, która wynosi 889zł, po odliczeniu kosztów mieszkania i leków, dochód na członka rodziny wynosi 240zł.

Mimo tak trudnej sytuacji materialnej i zdrowotnej czuć bijącą od nich pozytywną energię, kochają się i wspierają wzajemnie.

Dlatego kochani będziemy zbierać następujące produkty:
herbata, cukier, konserwy, dżemy, proszki do prania, płyny czyszczące, koce.

Za uzbierane pieniążki chcemy kupić Państwu pralkę i jeśli się uda to tapczan, gdyż stara pralka się zepsuła i nie da się jej naprawić, a z tapczanu wychodzą już sprężyny.
Pieniążki można przekazywać wychowawcom, a dary przynosić do pokoju nauczycielskiego.

Akcja w szkole potrwa do 5 grudnia. Mamy mało czasu, lecz liczymy na Wasze ogromne serca i pomoc.

Pamiętajcie, w każdym z nas tkwi moc czynienia dobra!!!
uczniowie + rodzice + nauczyciele + pracownicy szkoły = P O M O C

W środę podczas zebrania rodziców w sekretariacie szkoły będzie można wpłacać pieniążki na Szlachetną Paczkę, a także zostawić artykuły spożywcze czy środki czystości.