rada rodzicowSkład Rady Rodziców w roku szkolnym 2017/2018

Skarbnik: Beata Winkler
Sekretarz: Agata Kóska

Komisja Rewizyjna: Magdalena Strucińska, Mariusz Zgolak, Michał Zyndul
Członkowie Rady: Elżbieta Ciemała, Anna Chodura, Natalia Kozieł-Brychlec, Dagmara Puchalik, Katarzyna Smyczek, Magdalena Szymala, Magdalena Staniek, Sylwia Fajkier.

Wszelkie uwagi, pomysły, propozycje dotyczące działalności Rady Rodziców można kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do dobrowolnych wpłat, które pozwolą na realizację naszych planów i działań. W roku szkolnym 2017/2018 proponujemy wpłaty takie jak w latach poprzednich tj. na pierwsze dziecko w szkole 50 zł, drugie 30 zł, trzecie 20 zł. Za każdą wpłatę bardzo dziękujemy. Wpłat można dokonać w sekretariacie szkoły, na konto bankowe oraz  podczas zebrania.
Dane do przelewu: Szkoła Podstawowa im.Karola Miarki w Ochabach Małych, ul.Ludwika Krzempka 2
12 8126 0007 0000 2189 2000 0010
W tytule proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.