z16 grudnia był w naszej szkole dniem w Mikołajkowej Czapce. Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum chętnie założyli czapki. Na korytarzu szkolnym dominował kolor czerwony. Ten mały element ubioru wywoływał uśmiech i przypominał, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej: Dzień w Mikołajkowej Czapce

z1

Uwaga, uwaga.
Samorząd ogłasza dzień 5 listopada 2018 r. "Dniem Postaci z Bajki".
W dniu tym możesz przebrać się za postać z bajki lub posiadać jakiś motyw bajkowy bądź element stroju bajkowego.

wyboryUWAGA KANDYDACI DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO !

Przypominamy,że warunkiem wzięcia udziału w wyborach jest bardzo dobre lub wzorowe zachowanie oraz przygotowanie swojego plakatu wyborczego, w którym należy się przedstawić się i odpowiedzieć na następujące pytania:

* Dlaczego uważasz, że będziesz dobrym kandydatem do S. U.?
* Co zmieniłbyś/zmieniłabyś w naszej szkole?
* Co chciałbym/ chciałabym zorganizować w tym roku szkolnym?
* Jakie są twoje zainteresowania?

Czytaj więcej: Wybory do Samorządu Uczniowskiego

dzień tęczySamorząd Szkolny ogłasza kolejny dzień tematyczny: "Dzień Tęczy"

Pragniemy aby w naszej szkole było bardzo kolorowo i każdy uczeń miał ubrania w przynajmniej 4 kolorach.
Wakacje już tuż tuż, zatem niech wakacyjne kolory zawitają w murach naszej szkoły w piątek 25.05.2018 r.

zapal sie na niebieskoNie bądź zielony w temacie autyzmu! Samorząd Szkolny włącza się w akcję "Zapal się na niebiesko dla autyzmu" i we wtorek 10.04.2018 ogłasza kolejny dzień tematyczny: NA NIEBIESKO. Prosimy wszystkich uczniów o niebieski ubiór - chodzi o górną część garderoby (koszulka, koszula, sweterek, bluzka).

walentynkiWe wtorek 13 lutego 2018 r. odbędzie się dyskoteka walentynkowa dla klas 7 Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w godzinach od 16oo do 1900.

Natomiast w środę 14 lutego Samorząd Szkolny organizuje kolejny dzień tematyczny "Na czerwono". Mile widziane duże elementy garderoby w kolorze czerwonym (spodnie, sukienki, bluzki, koszule). Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

na stronęSamorząd Szkoły Podstawowej oraz Rada Sołecka Ochab zapraszają serdecznie uczniów klas 4-7 SP oraz 2-3 Gimnazjum do udziału w szkolnym konkursie pod hasłem „Powrót do przeszłości”.

Konkurs polega na zapoznaniu się z materiałem źródłowym (załącznik nr 1 – zdjęcie w formie pocztówki lub zaproszenie) oraz odnalezieniu i zapisaniu jak największej ilości informacji o osobach tam przedstawionych i wymienionych.

Czytaj więcej: Konkurs "Powrót do przeszłości"

zdj8323 stycznia 2018 r. Samorząd Szkolny zorganizował bal karnawałowy dla uczniów klas 4-6 SP. Nie zabrakło pięknych przebrań, konkursów i przede wszystkim dobrej zabawy, dzięki oprawie muzycznej Pana Krzysztofa Kuboszka. Odbył się także kiermasz ciast i soczków. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że kiermasze cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Czytaj więcej: Bal karnawałowy dla klas 4-6 SP

26903939 1683932045004058 3775705652996476625 nSkoro mamy karnawał, to muszą pojawić się karnawałowe maski!

Samorząd ogłasza piątek 19.01.2018 kolejnym dniem tematycznym, tym razem będzie to dzień w masce!

Wykażcie się kreatywnością, poproście mamy czy starsze rodzeństwo o pomoc.

Szykujemy aparat na upamiętnienie Was w Waszych dziełach!