^Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Zespół Allegro

Program Erasmus+

Niektórzy uczniowie z Ochab przez ferie nie próżnowali. W pierwszym tygodniu spotykali się z panią Angelika Zając na próbach. Tak wyglądały przygotowania do występu z cyklu "Powrót do tradycji. Rezultaty swojej pracy grupa w składzie: Jagna Giernacka, Julia Rucka, Maciej Jawor, Jakub Płodczyk, Marysia Welet, Dawid Plinta, Katarzyna Fajkier, Daniel Plinta, Steven Słowik, Nikola Duda, Paweł Szafraniec, Wiktoria Kuczera zaprezentowała w sobotę w ochabskiej strażnicy. Uczniowie wystąpili w scence rodzajowej pt. "Z gwara i humorem". Z cala pewnością było to przedstawienie "na wysokim poziomie".

Po obejrzeniu zdjęć z prób przedstawienia , zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotniego występu:

Fotorelacja - Powrót do Tradycji, 03.02.2018

Zbiórka dla Marysi!
Program "Erasmus+"
Zbiórka nakrętek!