kartkiCaritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej już po raz drugi rozpisał konkurs na kartkę świąteczną z tradycyjnym motywem świątecznym. Konkurs adresowany jest do wolontariuszy Szkolnych Kół Caritas i uczniów szkół, w których działa Wolontariat Caritas. W tym roku w projektach miały pojawić się religijne i regionalne motywy bożonarodzeniowe.

Na konkurs nadesłano 192 prace wykonane różnymi technikami.  Wśród nagrodzonych projektów znalazły się kartki wykonane przez uczennice naszej szkoły: Anię Paszek  kl.Vb, Patrycję Kisiałę kl. II gimnazjum, Wioletę Kuczerę kl. III gimnazjum.

Nagrodzone prace zostaną wydrukowane jako kartki świąteczne Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Dochód ze sprzedaży kartek przeznaczony zostanie na działalność charytatywną Caritas. Pozostałe projekty kartek zgłoszone do konkursu, Caritas prześle swoim darczyńcom i osobom samotnym z życzeniami świątecznymi.

Będą to prace między innymi: Patrycji Czechyry  kl. Vb,  Nikoli Dudy kl.VII b,  Zuzanny Franek kl.II b gimnazjum,  Aleksandry Kudzi kl.V a,  Eweliny Michałek kl.VII a,

GRATULUJEMY!!!!!