z10To już tradycja w naszej szkole: Dzień Edukacji Narodowej obchodzimy zdrowo i sportowo. Klasy I-III wraz ze swoimi nauczycielami przygotowały zdrowe i bardzo smaczne menu. Dzieciaki pracowały samodzielnie, z dużym zapałem i inwencją twórczą. Master Chef Junior przed nami!!!

Były szaszłyki owocowe i sałatka owocowa, jeżyki z gruszek i winogron, myszki z jajek, serka i ogórków, pasta na kanapki z białego serka i rzodkiewki oraz deser z jogurtu, granoli i owoców. Brawo!!!

Czytaj więcej: Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

zdj139 października klasa 3 wyruszyła na pieszą wycieczkę w góry. Weszliśmy na szczyt Grabowej bajkowym szlakiem utopca. Odwiedziliśmy Grabową Chatę, gdzie odpoczęliśmy. Pogoda była piękna, słońce rozświetliło jesienne barwy. Zapraszamy do zobaczenia galerii zdjęć.

Czytaj więcej: Wycieczka klasy 3 na szczyt Grabowej

zdj6I spotkanie ze sztuką w nowym roku szkolnym - już za nami. Tym razem klasy VI i VII udały się do Miejskiego Domu Kultury w Skoczowie na spektakl pt. "Mitologia". Ta żywa lekcja historii i języka polskiego poza murami szkoły bardzo spodobała się uczniom.

Czytaj więcej: Spotkanie ze sztuką - wyjazd na spektakl pt. "Mitologia"

zdj1Trzydniowa wycieczka juz za nimi... podróż pociągiem, eksploracja miasta, oraz żywe lekcje historii. Wspólnie spędzone chwile utrwalili na zdjęciach. Oto krótka fotorelacja z ich wyjazdu. Udało Wam sie rozpoznać miejsca, które odwiedzili? Zapiszcie je (7 obiektów) i przyniescie we wtorek p. Zając. Pięć pierwszych osób otrzyma słodkie nagrody. PS Ósmoklasiści nie biorą udziału w konkursie.

Czytaj więcej: Klasy ósme w stolicy

zdj26We wtorek (25.09.2018r.) klasy 5a i 7 wzięły udział w nietypowej „lekcji wychowania fizycznego” w Parku Trampolin Go Jump w Bielsku-Białej.  Celem wyjazdu było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, integracja uczniów oraz rozwijanie zainteresowania sportem.
Po krótkim instruktażu dotyczącym zasad bezpieczeństwa, miała miejsce rozgrzewka. Następnie rozpoczęło się prawdziwe szaleństwo:  salta, skoki do basenu wypełnionego gąbkami, rzuty do kosza, przejście ścieżki akrobatycznej itd.
Co tu dużo pisać – obejrzyjcie zdjęcia i zobaczcie sami, jak świetna była to zabawa…

Czytaj więcej: Lekcja wychowania fizycznego w Parku Trampolin Go Jump

cc947675ce0ac0c98617f27425843c35 XLUroczysta Akademia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 3 września 2018 r. o godzinie 900 dla klas I, II, III, IV i V SP, oraz o godzinie 1100 dla klas VI, VII, VIII SP i III Gimnazjum.

Obowiązuje strój galowy.

shoes 1653773 960 720W czerwcu 2018 r. rozpoczął się w naszej szkole remont sali gimnastycznej m.in. cyklinowanie i lakierowanie parkietu. W związku z tym bardzo prosimy, aby dzieci, które będą ćwiczyły po remoncie na sali, posiadały obuwie sportowe (adidasy, tenisówki, trampki) z białą podeszwą. Inne podeszwy pozostawiają brzydkie smugi na parkiecie. Dziękujemy za wyrozumiałość.