^Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Zespół Allegro

Program Erasmus+


BohaterON to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im bezpłatnych kartek pocztowych. Nazwa akcji stanowi połączenie dwóch słów – polskiego „bohater” oraz angielskiego „ON”, czyli „włączyć”. Angielskie „ON” dosłownie włącza historię bohatera – film na komputerze czy w telewizji. Nazwa ma również sygnalizować chęć włączenia do świadomości społecznej indywidualnych historii Powstańców.

W tym roku również Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Ochabach wzięła udział w tym projekcie. Nasi uczniowie poprzez wypisanie symbolicznej kartki mieli możliwość podziękowania Powstańcom za ich trud, walkę i poświęcenie.
Organizacją akcji w szkole zajęła się pani Anna Żertka, a kartki pomógł przeglądać i wysłać Samorząd Szkolny. 
Przeczytaliśmy wiele wzruszających słów! 

Zbiórka dla Marysi!
Program "Erasmus+"
Zbiórka nakrętek!