20180425 110331Dnia 25.04.2018r. w ramach zajęć lekcyjnych, klasy siódme udały się do Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie w celu obejrzenia spektaklu pt. „Zemsta”. Komedia ta została napisana
w 1838r. przez Aleksandra Fredrę. Adaptacja tejże sztuki została odegrana przez aktorów teatru Tesinskie Divadlo.

Czytaj więcej: Spotkanie ze sztuką, czyli klasy siódme w teatrze

zdj1We wtorek 10 października w Szkole Podstawowej nr 8 w Skoczowie odbyło się dyktando finałowe VIII Gminnego Konkursu Ortograficznego Diamentowa Ósemka. Uczniowie naszej szkoli wzięli w nim udział i uzyskali wysokie lokaty. W kategorii uczniów klas IV – VI nasza uczennica Ida Bulik z kl. V a zajęła I miejsce, natomiast wśród uczniów klas VII SP oraz II i III gimnazjum najlepszymi okazały się: Julia Kóska z kl. VII a, która zdobyła I miejsce oraz Adrianna Zahraj z kl. III gimnazjum, która wywalczyła III miejsce.

Czytaj więcej: Sukcesy w "Diamentowej Ósemce"

By putting all of your content into nested categories you can give users and search engines access to everything using a menu.