^Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Zespół Allegro

Program Erasmus+

rekrutacjaZarządzenie Burmistrza Skoczowa z dnia 31 stycznia 2018 r. w sprawie wprowadzenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2018/2019 do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Skoczów:

Czytaj więcej: Rekrutacja

zdj1We wtorek 10 października w Szkole Podstawowej nr 8 w Skoczowie odbyło się dyktando finałowe VIII Gminnego Konkursu Ortograficznego Diamentowa Ósemka. Uczniowie naszej szkoli wzięli w nim udział i uzyskali wysokie lokaty. W kategorii uczniów klas IV – VI nasza uczennica Ida Bulik z kl. V a zajęła I miejsce, natomiast wśród uczniów klas VII SP oraz II i III gimnazjum najlepszymi okazały się: Julia Kóska z kl. VII a, która zdobyła I miejsce oraz Adrianna Zahraj z kl. III gimnazjum, która wywalczyła III miejsce.

Czytaj więcej: Sukcesy w "Diamentowej Ósemce"

By putting all of your content into nested categories you can give users and search engines access to everything using a menu.

Zbiórka dla Marysi!
Program "Erasmus+"
Zbiórka nakrętek!