Zielona roślina

Zielona Oaza

Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki
w Ochabach Małych

W okresie od lipca do wrzeÅ›nia 2018 w naszej szkole powstaÅ‚a pracownia ekologiczna Zielona Oaza. Pracownia powstaÅ‚a dziÄ™ki wygraniu nagrody pieniężnej w konkursie Zielona pracownia_projekt'2018
oraz dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Zielona Oaza: Overview
Peering In

Co w oazie piszczy?

Czyli aktualności z naszej pracowni

Zielona Oaza: Research

Pozyskanie dofinansowania

W lutym 2018 zgÅ‚osiliÅ›my  zostaÅ‚ nasz pomysÅ‚ na projekt Zielonej Pracowni w Ochabach do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Åšrodowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. UdokumentowaliÅ›my obecny stan sali 31, zrobiliÅ›my wizualizacjÄ™ pracowni, a także  kosztorys remontu i zakupu pomocy dydaktycznych. PokonaliÅ›my góry wniosków.  W marcu dowiedzieliÅ›my siÄ™, że nasz projekt zostaÅ‚ wyróżniony! Nasza szkoÅ‚a zostaÅ‚ laureatem konkursu Zielona pracownia_projekt'2018, gdzie wpÅ‚ynęły 153 zgÅ‚oszenia. OtrzymaliÅ›my nagrodÄ™ - 6500 zÅ‚ na realizacjÄ™ projektu.
Pełni zapału i entuzjazmu wypełnialiśmy kolejne stosy dokumentów i starliśmy się dotrzymać wszelkich terminów.
Udało się! Otrzymaliśmy dofinansowanie z WFOŚIGW w Katowicach w kwocie 30 000 zł.
CaÅ‚kowity koszt realizacji projektu 40 536 zÅ‚, z czego pozyskaliÅ›my 36 500 zÅ‚, zatem 4 036 zÅ‚ to nasze Å›rodki wÅ‚asne.

dofinansowano.jpg

Przed remontem

Zdjęcia pracowni przed remontem

Wizualizacja

Chcieliśmy, by mniej, więcej tak wyglądała nasza pracownia.

Remont

Pracownia po remoncie

Masz pytania? Napisz!

Zapraszamy na naszego Facebooka oraz do śledzenia Instagrama.

Thanks for submitting!

Desert Lizard